HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-tal.

21637. HÖRNSKÅP, Gustaviansk stil, 1900-tal.

Rundad form, dekorerat med fleuroner och räfflade luckor, vitlack. Längd 85, bredd 50, höjd 175 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 937