SLAGLÅSGEVÄR, Frode Petersen, Christiania, Norge, omkring 1800-talets mitt.

2163659. SLAGLÅSGEVÄR, Frode Petersen, Christiania, Norge, omkring 1800-talets mitt.

Åttkantig pipa. Längd 130 cm.

Kolv med gammal lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åttkantig pipa. Längd 130 cm.

Kolv med gammal lagning.

Antal besök: 1 672