KARAFF och GLAS, 4 st, slipade dekor.

21634. KARAFF och GLAS, 4 st, slipade dekor.

Karaffens total höjd 38 cm.

Bruksslitage. Ett glas med spricka. Nagg på proppens botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaffens total höjd 38 cm.

Antal besök: 703