Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
GLAS, 6 st, Gustaf den III emblem, 1900-tal.
216337. GLAS, 6 st, Gustaf den III emblem, 1900-tal.
Höjd 17 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 17 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
655