BURK med LOCK, porslin, samt OPERAKIKARE, 1900-tal.

216334. BURK med LOCK, porslin, samt OPERAKIKARE, 1900-tal.

Höjd ca. 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 511