PARTI LP-SKIVOR. 25 st. Bl a Sugar Minott, Charles Tyler Ensemble, Jukka Tolonen. 1900-talets andra hälft.

216257. PARTI LP-SKIVOR. 25 st. Bl a Sugar Minott, Charles Tyler Ensemble, Jukka Tolonen. 1900-talets andra hälft.

Samling vinylskivor av varierande artister, mycket 1980-tal och rock n'roll.

Bruksskick
Ej examinerade ur konvolut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick
Ej examinerade ur konvolut.

Antal besök: 677