Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
GUNNEL WAHLFORS. Motiv med hus och trädgård. Olja på duk, signerad G. Wahlfors.
216253. GUNNEL WAHLFORS. Motiv med hus och trädgård. Olja på duk, signerad G. Wahlfors.
50x38 cm.
Bukig duk, smärre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
50x38 cm.
Bukig duk, smärre repor.
1 973