LAMPBORD SAMT 1 PAR STOLAR, mahogny, rokokostil.

216252. LAMPBORD SAMT 1 PAR STOLAR, mahogny, rokokostil.

Sent 1900-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sent 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 426