LJUSSTAKAR, 1 par, Old Sheffield Plate, Thomas Law, Sheffield, England, 1700-tal.

216238. LJUSSTAKAR, 1 par, Old Sheffield Plate, Thomas Law, Sheffield, England, 1700-tal.

Kolonnmodell med godronnering, stämplade.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 390