PIEDESTAL 1900-talets första hälft.

216233. PIEDESTAL 1900-talets första hälft.

Bronserad, marmorskiva, glasinläggningar
Höjd 64,5 cm.

åldersslitage och bruksslitage, glas med smuts och smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 64,5 cm.

Antal besök: 553