PARTI OSTINDISKA FÖREMÅL, 6 delar.

21622. PARTI OSTINDISKA FÖREMÅL, 6 delar.

Figuriner, 2 st, i form av geishor. Tekannor, 2 st. Tekopp med fat, dekor med figurscener. Lampfot, dekor med bl.a. pioner och fåglar. Höjd 7-38 cm.

Slitage, nagg och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg och lagningar.

Antal besök: 1 125