Figuriner, 2 st, i form av geishor. Tekannor, 2 st. Tekopp med fat, dekor med figurscener. Lampfot, dekor med bl.a. pioner och fåglar. Höjd 7-38 cm.
Slitage, nagg och lagningar.
Slitage, nagg och lagningar.