MANOLO MILLARES. Blandteknik.

MANOLO MILLARES. Blandteknik.
2162135. MANOLO MILLARES. Blandteknik.

Abstrakt komposition. Signerad. 22x16 cm
Manolo Millares (Las Palmas de Gran Canaria, Canary Islands, 17 January 1926 – Madrid, 14 August 1972). Provenien Privatsamling Halmstad.

Mindre ytslitage.

Tema

Auctionets samlade höstkvalitetsauktion 2022

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Tema

Antal besök: 1 455