MARGARETABÄGARE A Michelsen, sterlingsilver, Köpenhamn, Danmark, 1900-tal, 344 gr.

216165. MARGARETABÄGARE A Michelsen, sterlingsilver, Köpenhamn, Danmark, 1900-tal, 344 gr.

Konturerad form. Förgylld dekor i renässansstil. Invändigt förgylld. Höjd 11,5 cm. Diameter 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 932