LJUSKRONA, med 8 st ljuspunkter, "Maria Theresia"-stil, 1900-tal.

216160. LJUSKRONA, med 8 st ljuspunkter, "Maria Theresia"-stil, 1900-tal.

Höjd ca 75 cm.

Slitage, lösa prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 75 cm.

Antal besök: 565