EL-SCOOTER, Qlubo.

EL-SCOOTER, Qlubo.
2160815. EL-SCOOTER, Qlubo.

Höjd ca 96 cm.
Laddare finns.

Bruksslitage, märken, repor, fungerade vid katalogisering. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!
2160815. EL-SCOOTER, Qlubo.

Höjd ca 96 cm.
Laddare finns.

Antal besök: 1 885