SPOTLIGHT, Belid, modell S6006, med 5 vridbara lampor.

2160632. SPOTLIGHT, Belid, modell S6006, med 5 vridbara lampor.

Diameter ca 30 cm.

Repor, bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 30 cm.

Repor, bruksslitage, märken.

Antal besök: 618