MARINO MARINI. Litografi, numrerad 320/800, signerad Marino.

216025. MARINO MARINI. Litografi, numrerad 320/800, signerad Marino.

40 x 30 cm ( bladstorlek ).

Ej inramad.

Marino Marini (1901–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 30 cm ( bladstorlek ).

Ej inramad.

Marino Marini (1901–1980)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 482