EVA JETTEL. olja på pannå, signerad Eva Jettel, tidigt 1900-tal, Landskap med väderkvarnar.

216009. EVA JETTEL. olja på pannå, signerad Eva Jettel, tidigt 1900-tal, Landskap med väderkvarnar.

17 x 29 cm.
Proveniens: dödsbo efter doktor Georg Jetel, Falköping, ursprung Tjeckien.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 x 29 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 828