FIGURINER, 16 st, "Julkrubba", Hummel, Goebel, numrerade. Tyskland.

215959. FIGURINER, 16 st, "Julkrubba", Hummel, Goebel, numrerade. Tyskland.

Komplett med intyg samt folder.. Höjd 3 - 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 7 123