OVERHEADPROJEKTOR, modell 2660, 3M, 2000-tal.

2159572. OVERHEADPROJEKTOR, modell 2660, 3M, 2000-tal.

Med väska. Höjd ca 55 cm.

Fungerar enligt uppgift, ingen funktionsgaranti lämnas. Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med väska. Höjd ca 55 cm.

Antal besök: 2 964