ANTONIO CANOVA. Efter. Skultpur, brons "Tre Gracer", 2000-tal.

215950. ANTONIO CANOVA. Efter. Skultpur, brons "Tre Gracer", 2000-tal.

Höjd (inkl. stensockel) ca 31 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 315