ÖLGLAS, 5 delar, kristall, 1800/1900-tal.

215931. ÖLGLAS, 5 delar, kristall, 1800/1900-tal.

Slipad dekor, inneslutna bubblor i foten.

Höjd 20 - 21,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 - 21,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 285