PROVDOCKA, barn med klänning, 1900-talets senare del.

2159130. PROVDOCKA, barn med klänning, 1900-talets senare del.

Höjd 90 cm
Klänning "School", storlek 110 cl.

Bruksskick, färgbortfall, sprickor, klänningen mycket smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm

Antal besök: 581