KRYDDBURKAR, 8 st, porslin, Arabia, Finland, 1900-talets första hälft.

215886. KRYDDBURKAR, 8 st, porslin, Arabia, Finland, 1900-talets första hälft.

Höjd 11,5 - 18,5 cm.

Slitage, krackeleringar, missfärgningar. En burk med spricka (vitpeppar).

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,5 - 18,5 cm.

Antal besök: 4 878