ATHENA, skulptur, bemålad gips.

2158867. ATHENA, skulptur, bemålad gips.

höjd ca 88 cm.

spjut med träskaft,
skador/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 88 cm.

spjut med träskaft,
skador/lagningar.

Antal besök: 371