TAKKRONA, rokokostil, 1950-tal.

215882. TAKKRONA, rokokostil, 1950-tal.

7 ljuspunkter. Ornamenterad mässingsstomme. Höjd 77 cm.

Åldersslitage. Några behöver fästas men samtliga finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 724