SODASIFONER, 2 st, 1900-tal.

SODASIFONER, 2 st, 1900-tal.
215787. SODASIFONER, 2 st, 1900-tal.

Höjd ca 28 resp. 34 cm.

En saknas munstycke, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 resp. 34 cm.

En saknas munstycke, slitage.

Antal besök: 861