PARTI ALLMOGE, metall, 18/1900-tal.

215703. PARTI ALLMOGE, metall, 18/1900-tal.

Kultång, fårsax, fiskvåg, 2 koskällor, hästklocka, 3 mått, tratt, ficklampa.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 737