JOSEP PALAU OLLER. Vas.

JOSEP PALAU OLLER. Vas.
2157007. JOSEP PALAU OLLER. Vas.

Olja på duk
Signerad
58x47 cm.

Stomme i formpressat och patinerat trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad
58x47 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 550