PARAPLY, SKOR, Kina, 1900-tal.

2156831. PARAPLY, SKOR, Kina, 1900-tal.

paraply, höjd ca 60-70 cm, diameter 74-90 cm
skor, längder ca 13-26 cm.

skador, slitage, paraplyer med defekt låsningsanordning.

Gör en kostnadsfri värdering!

skor, längder ca 13-26 cm.

Antal besök: 473