HÄNGHYLLA, 1800-talets slut.

HÄNGHYLLA, 1800-talets slut.
21567. HÄNGHYLLA, 1800-talets slut.

Dekor av växter. Höjd 110 cm.

Mindre sprickor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor av växter. Höjd 110 cm.

Mindre sprickor samt slitage.

Antal besök: 1 437