ISIDORE JULES BONHEUR. Skulptur, brons på marmorsockel, "A farmer feeding a pig", 1800-talets slut.

215668. ISIDORE JULES BONHEUR. Skulptur, brons på marmorsockel, "A farmer feeding a pig", 1800-talets slut.

Längd

Längd 26 cm, höjd 26 cm. Stämplad "Bonheur".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd

Bruksslitage.

Antal besök: 2 049