VITRINSKÅP, vitlaserad fur, sent 1900-tal.

215603. VITRINSKÅP, vitlaserad fur, sent 1900-tal.

Längd 124, bredd 34, höjd 189 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 160