LJUSKRONA. Rokokostil, "Sturehov" ur IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal.

215584. LJUSKRONA. Rokokostil, "Sturehov" ur IKEA:s 1700-talsserie, 1990-tal.

Burformad stomme i gulmetall och glas. Behängd med lövformade prismor, glasstavar, margueriter samt avslutande klot. 4 ljusarmar för stearinljus samt 4 elektrifierade ljuspunkter. Höjd 75 cm, diameter 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 7 079