SERVERINGSVAGN med lös bricka, teak, Gustavssons Möbelfabrik Brittatorp, omkring 1900-talets mitt.

215576. SERVERINGSVAGN med lös bricka, teak, Gustavssons Möbelfabrik Brittatorp, omkring 1900-talets mitt.

Etikettmärkt. Längd 62, bredd 41, höjd 64,5 cm.

Slitage, repor. Smärre stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 132