GUNNAR BUNDGAARD. Olja på pannå. Monogramsignerad.

21556. GUNNAR BUNDGAARD. Olja på pannå. Monogramsignerad.

Strandvrak. 18 x 24 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Strandvrak. 18 x 24 cm.

Krackeleringar.

Antal besök: 1 366