215550. BOK. "Signerier och besvärjelser" Jon Johansson. Martin Ljungs Boktryckeri, Malmö 1917. Numrerad 279/375.
Bok med besvärjelser och berättelser och med utsmyckning av Lappmannen Jon Johansson
Förlag Maiander, malmö.
Bruksskick
Saknar pärmar och omslagsblad trasigt.