BOK. "Signerier och besvärjelser" Jon Johansson. Martin Ljungs Boktryckeri, Malmö 1917. Numrerad 279/375.

215550. BOK. "Signerier och besvärjelser" Jon Johansson. Martin Ljungs Boktryckeri, Malmö 1917. Numrerad 279/375.

Bok med besvärjelser och berättelser och med utsmyckning av Lappmannen Jon Johansson
Förlag Maiander, malmö.

Bruksskick
Saknar pärmar och omslagsblad trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förlag Maiander, malmö.

Bruksskick

Antal besök: 3 552