Skåp med tre dörrar och avrundade kanter.
Höger skåp med hyllor, central del med tre hyllor och vänsterskåp med fyra hyllor
sex rundade fötter.
Höjd 143 cm
Bredd 135 cm
Djup som mest 46 cm
Nyckel medföljer och vänds upp-och ner i låset i vänster skåpdörr.
Bruksskick, repor, slitage
Spruckna knastar på ovansidan.
sex rundade fötter.
Höjd 143 cm
Bredd 135 cm
Djup som mest 46 cm
Bruksskick, repor, slitage