SKEDAR, 5 st, sterlingsilver, Georg Jensen, vikt ca 212 g.

215452. SKEDAR, 5 st, sterlingsilver, Georg Jensen, vikt ca 212 g.

Med etuin. Förgyllda årsskedar. Fyra från 1984 samt en från 1980.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 1 049