Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
SVEN-INGVAR JOHANSSON. "Tidig morgon" Olja på duk. Signerad Sven-Ingvar Johansson.
21543. SVEN-INGVAR JOHANSSON. "Tidig morgon" Olja på duk. Signerad Sven-Ingvar Johansson.
30 x 37 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30 x 37 cm.
Garpenhus Auktioner
1 629