BORDSLAMPA, porslin, ALP lidköping, signerad KH, daterad 1919.

215384. BORDSLAMPA, porslin, ALP lidköping, signerad KH, daterad 1919.

Underglasyrdekor. Höjd till lampfäste 28, total höjd med skärm 49 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 815