RING, troligen 12k guld med emaljdekor.

215346. RING, troligen 12k guld med emaljdekor.

Storlek 18.
Vikt. 2,7 gram.

Slitage, bucklor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 18.
Vikt. 2,7 gram.

Slitage, bucklor och skador.

Antal besök: 1 148