TAKARMATUR. Glas/Metall. 1900-talets andra hälft.

215336. TAKARMATUR. Glas/Metall. 1900-talets andra hälft.

Taklampa i metallinfattat buteljglas.
Kedjeupphängning.
Höjd 30 cm.
Total höjd 55 cm.

Bruksskick.
El ej funtionstestad.
Metall med färgbortfall och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kedjeupphängning.
Höjd 30 cm.
Total höjd 55 cm.

Bruksskick.
El ej funtionstestad.

Antal besök: 821