PIEDESTAL, 18/1900-tal.

PIEDESTAL, 18/1900-tal.
215331. PIEDESTAL, 18/1900-tal.

Skiva i vit marmor
Höjd 80 cm. Längd och bredd 30x30 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skiva i vit marmor

Åldersslitage.

Antal besök: 651