MATSERVISDELAR, ca 55 delar, porslin, Gustafsberg, 1900-tal.

215328. MATSERVISDELAR, ca 55 delar, porslin, Gustafsberg, 1900-tal.

Bestående av: 11 mattallrikar, 12 bordstallrikar, 11 assietter, 1 djupa tallrikar, terrin med fat (inget lock), karott med lock, såssnipa, 1+1+1 fat, 2 skålar, skåp med hänkel.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg.

Antal besök: 817