MICHELANGELO. EFTER. skulptur, "David", konstmassa.

2153120. MICHELANGELO. EFTER. skulptur, "David", konstmassa.

Höjd ca 37 cm.

Ytslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 37 cm.

Ytslitage. Repor.

Antal besök: 472