Auktionshuset Kolonn
Allmoge
DALAHÄSTAR, 10 st, bemålat trä, 1900-tal.
215256. DALAHÄSTAR, 10 st, bemålat trä, 1900-tal.
Höjd ca 3 - 34,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 3 - 34,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
609