BRICKA, Plåt, 1900-tal, bemålad, Ungt herdepar.

215195. BRICKA, Plåt, 1900-tal, bemålad, Ungt herdepar.

61 X 46 cm.

2 mindre hål för upphängningsanordning, ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

61 X 46 cm.

Antal besök: 530