SKRIVBORD, Chippendale stil, 1930/40 - tal.

215171. SKRIVBORD, Chippendale stil, 1930/40 - tal.

Fanerad björkträ. Fötter med "Claw-in-ball", 2 hurtsar samt lådor
L 136 B 72 H 77.

Ålders samt bruksslitage, repor på skiva, hurtsar till dörrar går ej att öppna, ingen nyckel finnes.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

L 136 B 72 H 77.

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 501